Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

DOPRAVA

Tovar doručujeme prostredníctvom:

A. Slovenskej pošty

Môžete si vybrať spomedzi dvoch spôsobov odoslania:
1. trieda
2. trieda


Pri odoslaní poštou 1.triedy by mala byť zásielka u Vás na ďalší pracovný deň odo dňa odoslania (ak ide o zásielku menších rozmerov, podanú ako doporučený list). Pokiaľ ide o väčšiu zásielku a táto je podaná ako balík, doručená by Vám mala byť do 2-3 pracovných dní. POZOR! Doba doručenia je uvádzaná v súlade s informáciami a podľa podmienok Slovenskej pošty. Dobu doručenia Vášho tovaru nemôžeme nijakým spôsobom ovplyvniť. Z našej strany je možné ovplyvniť len dobu expedície (t.j. podania zásielky na pošte). Akonáhle odovzdáme Vašu zásielku na odoslanie Slovenskej pošte, je v jej kompetencii doručiť Vám zásielku.

V deň, kedy Vašu zásielku podáme na pošte, Vám pošleme e-mailom informáciu o zmene stavu Vašej objednávky na "Odoslaná". Následne by Vám mala pošta doručiť zásielku na Vami určenú dodaciu adresu (zadanú v objednávke) v priebehu 1-3 pracovných dní alebo Vám do schránky uložiť "Oznámenie o uložení zásielky na pošte", na základe ktorého si môžete zásielku prevziať na určenej pobočke pošty. Ak Vám nebude zásielka doručená najneskôr do 7 pracovných dní, ani v priebehu tejto doby neobdržíte "Oznámenie o uložení zásielky na pošte", kontaktujte nás, zašleme Vám podacie číslo Vašej zásielky, na základe ktorého si môžete zásielku vyžiadať na Vašej pobočke pošty.

B. Kuriérom

Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS Slovensko na druhý pracovný deň odo dňa odoslania na dodaciu adresu, zadanú vo Vašej objednávke. Pred doručením tovaru Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom SMS. V deň, kedy Vašu zásielku odovzdáme kuriérovi, Vám pošleme e-mailom informáciu o zmene stavu Vašej objednávky na "Odoslaná".

POZOR! Doba doručenia je uvádzaná v súlade s informáciami a podľa podmienok spoločnosti GLS Slovensko. Dobu doručenia Vášho tovaru nemôžeme nijakým spôsobom ovplyvniť. Z našej strany je možné ovplyvniť len dobu expedície (t.j. odovzdania zásielky kuriérovi). Akonáhle odovzdáme Vašu zásielku na odoslanie kuriérskej spoločnosti, je v jej kompetencii doručiť Vám zásielku.

PLATBA

Za objednaný tovar môžete zaplatiť dvoma spôsobmi:

- dobierkou
- alebo bankovým prevodom.

Ak si zvolíte spôsob platby dobierkou, za tovar zaplatíte priamo pri jeho prevzatí na pošte alebo kuriérovi (v závislosti od zvoleného spôsobu dodania).

V prípade, že Vám viac vyhovuje platba bankovým prevodom: po prijatí Vašej objednávky Vás vyzveme k jej úhrade. Tovar Vám odošleme až po prijatí Vašej platby na náš bankový účet. Odporúčame Vám počkať na potvrdenie objednávky a výzvu k úhrade z našej strany. Niekedy sa totiž môže stať, že Vami objednaný tovar práve nemáme na sklade, príp. ho máme v menšom množstve, ako ste si objednali, v takomto prípade sa s Vami dohodneme na upresnení Vašej objednávky, pričom sa môže zmeniť celková fakturovaná suma. Po potvrdení objednávky z našej strany a vyzvaní k jej úhrade Vás prosíme zaplatiť za tovar čo najskôr (v záujme čo najrýchlejšieho expedovania Vašej objednávky).

Údaje k úhrade:
Číslo bankového účtu: SK88 0900 0000 0051 4212 1679
Variabilný symbol: je číslo Vašej objednávky
Suma: je celková suma, ktorú nájdete v objednávkovom formulári, ktorý Vám bol po uskutočnení objednávky zaslaný na Váš e-mail (uvádzame ju v kolónke "Celkom")
Popis platby: tu prosíme uviesť Vaše meno

Pri realizácii bankového prevodu zo zahraničia použite prosím nasledovné údaje:

IBAN: SK88 0900 0000 0051 4212 1679 (Slovenská sporiteľňa, a.s.)
SWIFT kod: GIBASKBX

Po prijatí Vašej platby na náš bankový účet Vám bude tovar odoslaný. O jeho odoslaní Vás budeme informovať e-mailom.

POŠTOVNÉ

Poštovné v nasom e-shope je nasledovné:

- 3,30 Eur pri platbe na dobierku a odoslaní poštou 2.triedy,

- 3,60 Eur pri platbe na dobierku a odoslaní poštou 1.triedy,

- 2,50 Eur pri platbe vopred, bankovým prevodom a odoslaní poštou 2.triedy,

- 2,80 Eur pri platbe vopred, bankovým prevodom a odoslaní poštou 1.triedy,

- 4,90 Eur pri platbe na dobierku a odoslaní kuriérom.

- 3,90 Eur pri platbe vopred, bankovým prevodom a odoslaní kuriérom.


PRI OBJEDNÁVKE NAD 40 € JE PREPRAVA ZDARMA!*

* O spôsobe odoslania tovaru (Slovenská pošta/kuriérska spoločnosť GLS) rozhodujeme, v závislosti od hmotnosti zásielky. V prípade, že ste si zvolili spôsob odoslania tovaru Slovenskou poštou, no vaša zásielka je hmotnostne ťažšia, vyhradzujeme si právo doručiť vám tovar kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko, pričom dodatočné poštové náklady vám nebudú zarátané a vždy zaplatíte len takú výšku prepravného, aké ste si zvolili pri objednávacom procese.