Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

Svadobné doplnky

19 produkty

Svadobné doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou každej nevesty. Práve oni totiž majú za úlohu vyzdvihnúť Vašu krásu, podčiarknuť všetky Vaše prednosti a urobiť z Vás najkrajšiu nevestu.

V našej ponuke nájdete svadobné doplnky pre nevestu, svadobné pierka, svadobné vankúšiky na obrúčky, ako aj ďalšie potrebné svadobné dekorácie a doplnky.

Hľadáte svadobné závoje a svadobné doplnky do vlasov, svadobné bolerka, svadobné rukavičky, obaly na svadobné šaty, svadobné spodničky, či svadobné kabelky? U nás nájdete všetky svadobné doplnky na jednom mieste!

Podkategórie

 • Svadobné prípravy

  Príprava na Vašu svadbu si vyžaduje veľkú pozornosť! Pripravili sme preto pre Vás svadobné doplnky, vďaka ktorým prebehnú Vaše svadobné prípravy hladko a bez zbytočných stresov: svadobný meter, ktorý Vám prinesie zábavu pri odrátavaní zostávajúcich dní do Vašej svadby, či našu jedinečnú publikáciu "Môj svadobný plánovač", ktorý Vás prevedie prípravami na Vašu svadbu.

 • Svadobné doplnky pre nevestu

  S nevestou sa najčastejšie spájajú svadobné šaty. Váš elegantný vzhľad by však mali diskrétne dopĺňať i ďalšie, vhodne vybraté svadobné doplnky. V našej ponuke nájdete všetky svadobné doplnky, ktoré budete vo Váš veľký deň potrebovať: svadobné závoje, svadobné rukavičky, svadobné bolerka, pelerínky, či kožúšky, ale aj svadobné kabelky, pančušky, svadobné podväzky, svadobné spodničky, či praktické obaly na svadobné šaty. Veríme, že si u nás vyberiete svadobné doplnky podľa Vašich predstáv!

 • Svadobné doplnky pre ženícha

  Spoznajte našu kolekciu pánskych svadobných doplnkov! Prinášame Vám klasické svadobné motýliky v rôznych prevedeniach. Svadobných hostí určite zaujmú i originálne nálepky na topánky, či svadobné vreckovky s potlačou!

 • Svadobné pierka

  Označte si svojich svadobných hostí tak ako sa patrí a nenechajte nikoho na pochybách, že patria k Vám! Ponúkame svadobné pierka rôznych farieb a dizajnov. V našej ponuke si môžete nájsť presne také svadobné pierka, ktoré budú ladiť s Vašou svadobnou výzdobou. Ponúkame Vám svadobné pierka pre hostí, ale aj svadobné pierka pre družbov a svedkov, či svadobné pierka pre rodičov.

 • Svadobné obálky a perá
 • Svadobné vankúšiky a škatuľky na obrúčky

  Už si predstavujete, ako Vaše obrúčky nesie na svadobnom vankúšiku malá družička? Potom Vám nesmie chýbať ten správny vankúšik na obrúčky! Ponúkame Vám svadobné vankúšiky v rôznych dizajnoch. K dispozícii máme svadobné vankúšiky v tvare srdiečka, ako aj v štvorcovom tvare, zdobené doplnkami a aplikáciami v rôznych farbách. Každý svadobný vankúšik má prepracované vyhotovenie, elegantný dizajn. Svadobné vankúšiky sú k dispozícii v bielej aj smotanovej farbe. 


 • Doplnky na svadobný obrad a hostinu

  Dôležitou súčasťou Vášho svadobného obradu a hostiny sú nepochybne i ďalšie svadobné doplnky: krabičky na svadobné telegramy, ale aj originálne doplnky, ktoré sme pripravili špeciálne pre Vás: svadobná odobierka, svadobný príhovor a začepčenie nevesty. Vďaka nim prebehne Vaša svadba organizačne bez najmenších problémov!