Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

Svadobná výzdoba

26 produkty

Svadobnej výzdobe by ste mali venovať výnimočnú pozornosť. Práve prostredníctvom nej vytvoríte tú správnu atmosféru, ten správny dojem z celej svadby. V našej ponuke nájdete svadobnú výzdobu podľa Vašich predstáv: svadobná organza v rôznych farbách a rozmeroch,  perličkové girlandy, dekoračné kamienky, svadobné balóny, servítky, plávajúce sviečky, svadobné menovky, svadobné ozdoby na svadobný automobil, lietajúce lampióny šťastia, ozdobné stuhy. Zaujala Vás Vintage svadobná výzdoba, či svadobná výzdoba v štýle Greenery alebo Natural? Pripravili sme pre Vás svadobnú výzdobu aj v tomto štýle.

Podkategórie

 • Organza

  Organza je jednoduchý a cenovo nenáročný spôsob, ako vytvoriť modernú dekoráciu svadobných stolov, miestosti, kostola, zábradlia, či automobilu. Organzu ponúkame v rôznych prevedeniach: neobšitá organza, obšitá organza alebo organza s potlačou. Vyberte si zo širokej ponuky farieb, šírok, či typov organzy.

 • Satén, juta a čipka

  Satén, juta a čipka - univerzálne využiteľný dekoračný materiál na výrobu svadobných doplnkov a dekorácií.

 • Servítky

  Vysokokvalitné 3-vrstvové servítky sú nielen praktickým doplnkom pri stolovaní, ale i štýlovou dekoráciou slávnostného stola. Servítky ponúkame v jednofarebnom prevedení, bez potlače, alebo s potlačou rôznych svadobných motívov. Servítky sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach.

 • Svadobné menovky, označenia stolov

  Svadobné menovky sú elegantným doplnkom svadobného stola a dôležitou súčasťou, v prípade, že ste pre svojich hostí pripravili pevný zasadací poriadok. Svadobné menovky jednoducho vypíšete menami hostí a rozložíte po svadobnom stole tak, aby každý hosť vedel, kde je jeho miesto. V našej ponuke nájdete rôzne typy svadobných menoviek - vo forme rozkladacích či zapichovacích kartičiek.

 • Lupienky ruží

  Vytvorte si romantickú atmosféru pomocou originálnych dekorácií! Ponúkame lupienky ruží v rôznych farbách. Textilné lupene ruží sú vhodné pri výzdobe svadobného stola alebo miestnosti, využiteľné sú aj pri iných spoločenských udalostiach.

 • Dekoračné kamienky a pierka

  Dekoračné kamienky a pierka vykúzlia na svadobnom stole tú pravú romantickú atmosféru! V našej ponuke nájdete kamienky rôznych tvarov a farieb. Dekoračné kamienky a pierka môžete použiť pri výzdobe svadobného stola, výrobe dekorácií alebo interiérových doplnkov.

 • Perlové girlandy

  Pomocou štýlovej girlandy z malých perličiek vykúzlite originálnu výzdobu. Perličková girlanda je využiteľná pri výzdobe stola, svietnikov, ale aj iných dekoračných predmetov. V kombinácii so sklom pôsobí perlová girlanda neprekonateľne. Perlové girlandy sú dostupné v rôznych farbách - stačí si len vybrať tú svoju.

 • Plávajúce sviečky

   Plávajúce sviečky vytvoria kúzelnú atmosféru nielen pri výzdobe svadobného stola, ale aj pri výzdobe na oslavu, krstinky, 1.sväté prijímanie, či rôzne iné príležitosti. Stači ich len položiť do misy s vodou, zapáliť a vychutnávať si romantickú atmosféru.

 • Balóny

  Balóny sú neodmysliteľný doplnok pri vytváraní svadobnej výzdoby, môžete nimi ozdobiť svadobnú miestnosť, schody, zábradlia, či využiť ich pri výzdobe automobilu. Práve balóny rozveselia očká Vašich najmenšich svadobných hostí - deti si s balónikmi na svadbe užijú kopu zábavy! Ponúkame Vám rôzne typy balónov - perleťové, pastelové, či kryštalické, v širokej škále farieb. Našu ponuku doplňajú aj balóny so svadobnou potlačou. Balóny sú rovnako využiteľné aj pri iných slávnostných príležitostiach.

 • Ozdobné stuhy

   


 • Výzdoba svadobného automobilu

  Aj svadobný automobil by mal byť v deň svadby slávnostne ozdobený. V našom e-shope nájdete originálne doplnky na výzdobu svadobného automobilu: svadobné ŠPZ a nápisy, prilepovacie kvietky, srdiečka, či ozdobné stuhy.

 • Výzdoba svadobnej miestnosti

  Štýlové dekorácie na výzdobu svadobnej miestnosti.

 • Svadobné KOLEKCIE

  Ak máte radi, keď je všetko zladené do najmenšieho detailu, svadobná kolekcia je určená práve pre Vás!

 • Svadobná výzdoba podľa farieb

produktov na stránku

produktov na stránku