Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

Krst, prijímanie a birmovka

15 produkty

Krst, 1.sväté prijímanie a birmovka patria nepochybne k dôležitým životným udalostiam, ktoré si zaslúžia pozornosť. Pri tejto príležitosti Vám ponúkame nádhernú výzdobu na krst, výzdobu na 1.sväté prijímanie, ako aj výzdobu na birmovku. V našej ponuke taktiež nájdete lahodné čokoládky a karamelové krovky s potlačou na krst, 1.sväté prijímanie a birmovku - originálny darček pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu pri príležitosti krstiniek Vášho dieťatka alebo pri príležitosti 1.svätého prijímania, či birmovky.

Podkategórie

  • Výzdoba na krst, prijímanie a birmovku

    Krst, 1.sväté prijímanie a birmovka patria nepochybne k dôležitým životným udalostiam, ktoré si zaslúžia pozornosť. Ak pripravujete oslavu pri príležitosti krstiniek, birmovky alebo 1.svätého prijímania, v našom e-shope nájdete všetko potrebné na vytvorenie výzdoby pri tejto príležitosti: výzdoba na krst (postavičky na tortu, organza, girlandy, či balóniky), ako aj výzdoba na 1.sväté prijímanie a birmovku (menovky, girlandy, postavičky na tortu, organza, girlandy, či balóniky).

  • Čokoládky a krovky na krst, prijímanie a birmovku

    Lahodné čokoládky na krst, 1.sväté prijímanie a birmovku sú originálnym darčekom pre hostí, ktorí prijali pozvanie na oslavu pri tejto príležitosti. Buďte originálni a poďakujte sa krstným rodičom, starým rodičom, príbuzným, či priateľom za to, že sa zúčastnili oslavy, tak dôležitej pre Vaše dieťatko. Podarujte im tieto lahodné čokoládky a pripravte im tak príjemné prekvapenie!