Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

Darčeky pre svadobných hostí

44 produkty

Chcete sa poďakovať svadobným hosťom za to, že prijali pozvanie na Vašu svadbu? Ponúkame Vám mnoho skvelých nápadov na drobné darčeky, ktorú Vaše „Ďakujeme“ za Vás povedia tým najoriginálnejším spôsobom! Belgické svadobné čokoládky, či lahodné svadobné krovky s Vašimi menami; voňavé levanduľové vrecúška; magnetky, či mandle. Stačí si len vybrať!

Podkategórie

  • Svadobné čokoládky

    Pripravte pre Vašich svadobných hostí originálny darček! Svadobné čokoládky, potlačené svadobným motívom, Vašimi menami, príp. fotografiou budú pre nich nádhernou pamiatkou na Vašu svadbu!

  • Svadobné krovky

    Svadobné krovky sú skvelý tip na darček pre Vašich svadobných hostí – sú originálne, lahodné a na chvíľku Vás a Vašich hostí zavedú v spomienkach opäť do detstva!

  • Levanduľové srdiečka a levanduľové vrecúška

    Podarujte Vašim svadobným hosťom levanduľové srdiečka alebo levanduľové vrecúška. Ich príjemná vôňa im bude ešte dlho pripomínať Vašu nádhernú svadbu!

  • Drobné darčeky pre hostí

produktov na stránku

produktov na stránku