Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Pre ďalšie informácie, kliknite tu >

Súhlasím

Svadobný e-shop

Svadobné tipy

Svadobné tipy

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Odber noviniek

Organza, satén, čipka

Žiadne produkty

Organza je jednoduchý a cenovo nenáročný spôsob, ako vytvoriť modernú dekoráciu svadobných stolov, miestosti, kostola, zábradlia, či automobilu. Organzu ponúkame v rôznych prevedeniach: neobšitá organza, obšitá organza alebo organza s potlačou. Vyberte si zo širokej ponuky farieb, šírok, či typov organzy.

Podkategórie

 • Neobšitá organza

  Neobšitá organza s hladkými okrajmi je ľahko tvarovateľná a využiteľná pri výrobe doplnkov a dekorácií, dekorovaní stola, miestnosti, či automobilu. Organza je ponúkaná v širokej škále farieb, v dvoch šírkach: 16 cm a 36 cm.

 • Obšitá organza

  Obšitá organza má po celej svojej dĺžke okraje jemne obšité. Organza je ľahko tvarovateľná, vhodná pri výrobe slávnostných, či bytových dekorácií a doplnkov, ozdobovaní kytíc, ale aj svadobného stola, miestnosti, či automobilu. Obšitá organza je ponúkaná v širokej škále farieb, v šírke 38 cm.

 • Organza s potlačou

  Organza s jemnou trblietavou potlačou je vhodná pri výzdobe svadobného stola, či výrobe dekorácií a doplnkov. Tento typ organzy dodá Vášmu interiéru či exteriéru luxusný elegantný nádych.

 • Satén, juta a čipka

  Satén, juta a čipka - univerzálne využiteľný dekoračný materiál na výrobu svadobných doplnkov a dekorácií.